Logistický operátor

4 weeks ago

Cheb, Karlovarský kraj, Czech Republic Česká pošta, s.p. Full time
Co nabízí Česká pošta, s.p.

Česká pošta, s.p. nabízí práci v dynamickém prostředí, kde můžete uplatnit své profesní dovednosti a přispět k úspěchu naší společnosti.

Co budete dělat?
  • Připravíte a vykládejte balíkové zásilky.
  • Zadáte data do počítače.
  • Pracujete v zázemí depa.
Co hledáme?
  • Trestně bezúhonného zaměstnance.
  • Spolehlivého a pracovitého člověka.
  • Fyzicky zdatného pracovníka.
Co získáte?
  • Smlouvu na dobu neurčitou.
  • Parkování soukromého vozu přímo v areálu.
  • Příspěvek na dovolenou.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění.
  • Stravenky.
  • Dovolená navíc.
  • Rekreace ve firemním zařízení.
  • Příspěvek na volný čas.
  • Zaměstnanecké půjčky.
  • Profesní/osobní kouč.

  • Cheb, Karlovarský kraj, Czech Republic HOFMANN WIZARD s.r.o. Full time

    Co od Vás očekáváme:Prosperující logistická společnost s dlouholetou tradicí práce s ručním skenerem vyskladňování a naskladňování zboží příprava objednávek dle požadavku zákazníka balení, etiketování a kompletování zboží třídění vráceného zbožíPožadujeme: pečlivost a spolehlivost manuální zručnost vhodné i pro...