Lékař primář

4 weeks ago

Karlovy Vary, Karlovarský kraj, Czech Republic Imperial Karlovy Vary a. s. Full time
Pracovní pozice: Lékař primář

Imperial Karlovy Vary nabízí práci v pohodovém prostředí lázní.

Pracovní náplň:

  • Poskytuje zdravotní péči (preventivní, diagnostická a léčebná činnost) v souladu se svými kompetencemi a standardy, včetně související administrativy.
  • Aktivně vyhledává nové trendy a podílí se na výzkumných studiích v rámci lázeňství, edukuje zdravotnický personál o přínosech lázeňské léčby.
  • Spolupodílí se na koncepci a propagaci lázeňství.

Nabízíme:

  • Ubytování
  • Příležitost podílet se na rozvoji lázeňství (spolupráce s Institutem lázeňství a balneologie apod.)
  • Mzda dohodou, vyšší příplatky za práci o sobotách či nedělích, zajímavé mzdové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity (Sick Days, výměnné pobyty s jinými lázněmi, Multisport karta, O2 Family zvýhodněné mobilní volání a telefony pro celou rodinu, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další...)
  • Příjemné a prestižní pracovní prostředí světoznámých lázní
  • Stravování zdarma
  • Pracovní doba: vlastní organizace práce a času, standardní pracovní doba po-pá 8 hod., cca 2x v měsíci sobota nebo neděle

Požadujeme:

  • Způsobilost dle zák. 95/2004 Sb. – lékař se specializací Rehabilitační a fyzikální medicína, popř. ortopedie, neurologie, interny
  • Licence k výkonu práce vedoucího lékaře/primáře
  • Znalost anglického, německého popř. ruského jazyka výhodou
  • Příjemné vystupování, komunikativnost, samostatnost

Benefity

  • Ubytování
  • Závodní stravování
  • Pružná pracovní doba
  • Vlastní organizace práce
  • Sick days
  • Bonusy a prémie
  • Výrobky a služby se slevou
  • Mobilní telefon
  • Multisport karta