Ruční vykládka pneumatik

4 days ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic OPTIMPULS s.r.o. Full time
Informace o práci

OPTIMPULS s.r.o. hledá spolehlivé pracovníky na vykládky a nakládky pneumatik v skladišti v Nehvizdech u Prahy.

Náplň práce
  • Ruční vykládka pneumatik
  • Nakládka pneumatik
Pracovní doba
  • Ranní směna: 6:00 - 14:30 hod
  • Noční směna: 21:00 - 6:00 hod
Požadavky
  • Minimální věk 18 let
  • Fyzická zdatnost
  • Spolehlivost
  • Samostatnost
  • Chuť do práce
Co nabízíme
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Možnost vyplácení po směně
  • Smlouva DPP

  • Pneumatikář

    4 days ago

    Náplň práce:Do našeho skladu v Nehvizdech u Prahy, hledáme spolehlivé pracovníky na ruční vykládky a nakládky pneumatik. Pracovní doba:ranní směna od 6:00 – 14:00noční směna od 21:00 – 6:00Nástup možný ihnedCo od Vás očekáváme:minimální věk 18 letfyzickou zdatnostspolehlivostsamostatnostchuť do práceCo Vám můžeme...

  • Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. Full time

    O naší společnostiLEPŠÍ PRÁCE s.r.o. poskytuje komplexní logistické služby na letištích.Náplň práceJsme hledáme zkušeného skladníka, který bude zodpovědný za:ruční manipulaci s různými druhy zboží (zvířata, nebezpečné zboží...) časem i za pomoci VZV (ještěrka)vykládka a nakládka kamiónuRTG zboží na paletětřídění...