Zahradník, údržbář, řidič

4 weeks ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Poliklinika Prosek a.s. Full time
Požadavky
  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiná způsobilost - práce se zahradní technikou
Pracovní náplň

Zajištění údržby zeleně ve venkovních prostorách (sekání trávy, odstraňování plevele, údržba keřů a stromů). Dle potřeby i jiné údržbářské práce včetně stěhování a úklidu.

Nabídky

Nabízíme práci na dohodu o provedení práce. Vhodné i pro aktivní důchodce, kteří si chtějí přivydělat. Stabilní přivýdělek, přátelský kolektiv.

  • Pomocný zahradník

    4 months ago

    Prague, Czech Republic CEBU service s.r.o. Full time

    Hledáme zaměstnance v oblasti údržby zeleně na pozici zahradník na HPP. Požadavky Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

  • Prague, Czech Republic CEBU service s.r.o. Full time

    Hledáme zaměstnance v oblasti údržby zeleně a veřejných prostranství pro Prahu 10 a blízkého okolí.Možnost i brigádně.