Železniční prodejce

3 days ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Orienta Czech Full time

Jsme hledáme zkušeného prodejce kolejových vozidel, který se bude věnovat vyhledávání nových obchodních příležitostí v oblasti trakčního napájení (DC/AC) ve východní a střední Evropě.

Náplň práce:
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Péče o stávající i nové zákazníky
  • Příprava nabídek, akvizice, tendrování
  • Navazování a udržování vztahů s klíčovými výrobci kolejových vozidel a podzemních stanic v Česku a na Slovensku
  • Poskytování technické podpory a řízení zákaznicky orientovaných aktivit
  • Implementace firemních strategií
Požadujeme:
  • Zkušenosti s B2B prodejem v železničním průmyslu
  • Zkušenosti s rozvojem obchodu a akvizicí nových klientů
  • Ochota cestovat v rámci ČR i Evropy (40-50 % času)
  • VŠ v oblasti elektrotechniky nebo strojírenství
  • Angličtina na úrovni C1
Nabízíme:
  • 5 týdnů dovolené
  • 13.plat
  • Finanční bonusy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Vzdělávací kurzy