Technologický specialista

2 weeks ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic ManpowerGroup s.r.o. Full time
Zaměstnání: Technologický specialista

Popis pozice:

Zajistíte technologickou přípravu strojní výroby pro jednotlivé zakázky. Budete rozhodovat o využití našich vlastních výrobních kapacit nebo zajištění dodávky formou kooperace. Vyhodnocujete a optimalizujete výrobní a kooperační procesy, sledujete a vyhodnocujete výrobní náklady. Optimalizujete volbu polotovaru. Zajistíte strukturované předávání relevantní zpětné vazby od výroby zpět ke konstrukci. Důslednou kontrolou postupů a technologické kázně zajistíte, že dílnu opustí pouze kvalitní výrobky.

Co budete dělat:

  1. Zajistíte technologickou přípravu strojní výroby pro jednotlivé zakázky.
  2. Budete rozhodovat o využití našich vlastních výrobních kapacit nebo zajištění dodávky formou kooperace.
  3. Vyhodnocujete a optimalizujete výrobní a kooperační procesy.
  4. Sledujete a vyhodnocujete výrobní náklady.
  5. Optimalizujete volbu polotovaru.
  6. Zajistíte strukturované předávání relevantní zpětné vazby od výroby zpět ke konstrukci.
  7. Důslednou kontrolou postupů a technologické kázně zajistíte, že dílnu opustí pouze kvalitní výrobky.

Co potřebujeme:

Technologický specialista s zkušenostmi v oblasti strojní výroby a technologických procesů. Dobrý komunikační a organizační styl. Schopnost pracovat v týmu a samostatně. Znalost technologických procesů a schopnost je optimalizovat.

  • Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic ManpowerGroup s.r.o. Full time

    Pozice:Jsme menší firma, která má úctu ke svým zaměstnancům a hledáme vhodného kandidáta na pozici technologického specialisty. Hledáme někoho, kdo má zkušenosti z oblasti technologie či strojního inženýrství a je ochoten využít své znalosti a dovednosti v naší firmě.Úkoly:Zajistíte technologickou přípravu strojní výroby pro...

    Pozice:Jsme menší firma, která má úctu ke svým zaměstnancům a hledáme vhodného kandidáta na pozici technologického specialisty. Pokud máte zkušenosti z oblasti technologie či strojního inženýrství a hledáte fajn partu, nabízíme Vám pěkné benefity, zajímavou technologii a místo výkonu práce v Praze Hloubětíně.Úkoly:Zajistíte...

  • Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Mark2 Corporation Czech, a.s. Full time

    Popis pozice**Technologický dohledář** hledáme do našeho týmu v Mark2 Corporation Czech, a.s.**Náplň práce**:Sledování kamer v reálném čase a vyhodnocování vzniklých situacíŘešení problémů a komunikace s ostrahouAnalýza krádeží a reportingPráce v týmu a spolupráce s kolegy**Co nabízíme**:Nástupní mzdu 147 Kč/h na HPP, DPČ...