Radiolog - lékař

3 days ago

Roudnice nad Labem, Ústecký kraj, Czech Republic NIDO Medical RTG Kralupy s.r.o. Full time
Pracovní pozice

NIDO Medical RTG Kralupy s.r.o. hledá zkušeného radiologa pro své nově otevírané radiologické ordinace.

Pracovní náplň
  • Práce na radiodiagnostickém oddělení - ordinace denzitometrie
  • Popis výsledků denzitrických vyšetření a další související úkony
POŽADAVKY
  • Ukončené vysokoškolské vzdělání
  • Specializovanou způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb. v daném oboru radiologie a zobrazovací metody
  • Schopnost aktivního, samostatného jednání
  • Vstřícné chování a vystupování, pracovitost, spolehlivost a odpovědnost
  • Týmovou komunikaci
  • Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost
  • Uživatelskou znalost práce na PC
CO NABÍZÍME
  • Nástupní plat
  • Nástupní bonus po uplynutí zkušební lhůty
  • Balíček firemních benefitů
  • 6 týdnů dovolené včetně 1 týdne SICK days
  • Moderní pracoviště
  • Práce na plný, nebo částečný úvazek, možnost flexibility
  • Pracovní smlouva / práce na Živnostenský list
  • Možnost příspěvku na ubytování dle dohody a lokace
  • Možnost kariérního růstu v rámci nového konceptu ve skupině
  • Nenáročná práce bez stresu a bez nočních směn
POŽADAVKY NA PRACOVNÍKU
  • Minimální vzdělání: Vysokoškolské