Produktový ředitel

2 weeks ago

Rakovník District, Central Bohemia, Czech Republic AG CHEMI GROUP s.r.o. Full time
Popis pracovní pozice

AG CHEMI GROUP s.r.o. hledá zkušeného Produktového ředitele, který bude zodpovědný za řízení výroby a technologie v naší společnosti.

Úkoly a odpovědnosti
  • Ručí za efektivní řízení výroby a plnění výrobního plánu
  • Vede tým výrobních specialistů a zajišťuje jejich rozvoj
  • Plánuje a zajišťuje dodávky materiálů pro výrobu
  • Plánuje a zlepšuje výrobní procesy a systémy
  • Zajišťuje dodržování kvality produktů
  • Ručí za efektivní správu zdrojů v souladu s předem stanovenými cíli a finančním plánem
  • Definuje, monitoruje a zajišťuje plnění hlavních klíčových ukazatelů výroby
  • Řeší požadavky a krizové situace s ostatními odděleními
  • Účastní se na nových projektech a strategickém rozvoji společnosti
  • Plánuje směny, dovolené, zastupitelnost a rozvoj zaměstnanců
Požadavky
  • Vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Praxe v oboru lisování plastových výrobků, zpracování plastů, polymerů
  • Znalost technologie lisování plastů
  • Víceleté zkušenosti s řízením výroby a lidí ve výrobě
  • Organizační a komunikační dovednosti, vůdčí osobnost
  • Znalost anglického jazyka, UK výhodou
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Znalost programového řízení, plánování a logistiky
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Komunikativnost, rozhodnost, analytické myšlení
  • ŘP skupiny B
Nabídky
  • Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Účast na nových, inovačních projektech
  • Zodpovědná a samostatná práce
  • Služební vůz, notebook a mobilní telefon
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Nástupní mzda Kč