Pojišťovací specialista

2 weeks ago

Ústí nad Labem, Ústecký kraj, Czech Republic Tomáš Stibal Full time
O naší společnosti

Tomáš Stibal je lídrem na poli pojištění a finančních služeb. Naším cílem je pomáhat klientům efektivně chránit a zhodnocovat jejich majetek. Vážíme si inovace, profesionality a osobního přístupu.

Co nabízíme
  • Flexibilní pracovní dobu a home office: Práci si přizpůsobujete svým potřebám.
  • Podpora a mentorství: Zkušení profesionálové vám pomáhají růst.
  • Nadstandardní finanční ohodnocení: Plat průměrně 50-65 tis. Kč po 6 měsících.
  • Možnost karierního růstu
  • Přátelský kolektiv: Pracujete s lidmi, kteří vás podpoří.
  • Zázemí zavedených poboček v Ústí nad Labem nebo Litoměřicích
Náplň práce
  • Pečovat o nové i stávající klienty.
  • Budovat a rozšiřovat klientské portfolio.
  • Zajišťovat administrativní podporu.
Co od vás očekáváme
  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou.
  • Výborné komunikační dovednosti a samostatnost.
  • Týmového ducha a ochotu se učit.
Výhodou
  • Zkušenost v obchodu, ideálně ve financích.
  • Certifikace ČNB – IDD IX. (výhodou, ne podmínkou).
Benefity
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí

  • Ústí nad Labem, Ústecký kraj, Czech Republic Tomáš Stibal Full time

    O naší společnostiTomáš Stibal je jednou z předních společností na poli pojištění a finančních služeb. Naším cílem je pomáhat klientům efektivně chránit a zhodnocovat jejich majetek. Vážíme si inovace, profesionality a osobního přístupu.Co nabízímeFlexibilní pracovní dobu a home office: Práci si přizpůsobujete svým...