Podzimní brigáda

1 month ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic INSOLANCE s.r.o. Full time
Popis pozice

INSOLANCE s.r.o. hledá mladé a ambiciózní hostesky, které se chystají pracovat v oblasti reklamy a marketingu. Pokud máte rádi práci s lidmi a máte chutí se učit, jste na správném místě.

Úkoly a povinnosti
  • Účast na reklamních kampaních a promo akcích
  • Péče o zákazníky a návštěvníky obchodů
  • Představení novinek z oblasti kosmetiky zákazníkům
  • Jednoduchá administrativní činnost v rámci akce
  • Rozdávání letáků, katalogů, drobných dárků apod.
Požadavky
  • Flexibilita
  • Komunikativnost
  • Výborná znalost českého jazyka slovem i písmem
  • Věk min. 16 let
  • Profesionální vystupování
  • Možnost pracovat alespoň tři dny v týdnu (dopolední, případně odpolední směny)
Co nabízíme
  • Přátelský mladý kolektiv
  • Vynikající finanční ohodnocení + bonusy + prémie
  • Možnost plánování vyhovujících pracovních dní
  • VÝPLATY DENNĚ PO SKONČENÍ AKCE
  • Zajištění dopravy na místo práce zdarma
  • Zaškolení v oblasti reklamy a marketingu
  • Možnost studijního volna
  • Firemní oblečení, k dispozici také firemní automobil

  • Trenér tenisu

    4 weeks ago

    Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic SPIN Tenis, z.s. Full time

    InformaceHrál/a jste či stále hrajete závodně tenis, studujete VŠ a láká Vás stát se trenérem?Pak se neváhejte ozvat, možná hledáme právě VásŽe nemáte žádné trenérské zkušenosti?Možná jste pro radost trénoval/a kamarády, rodinu nebo známé. Možná jste občas vypomohl/a trenérovi ve svém domácím klubu. Možná jste...