Recepční manažer

4 weeks ago

Praha, Hlavní město Praha, Czech Republic Special Tours Prague, spol. s r. o. Full time
Požadujeme

Pro našeho klienta, 5* hotel v centru Prahy, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Recepční manažer.

Hledáme kolegy/ně s pozitivním přístupem k práci, kteří a které mohou nabídnout:

  • prokazatelnou praxi na hotelové recepci
  • výbornou znalost AJ + ČJ (další jazyky výhodou)
  • výjimečné komunikační schopnosti a proklientský přístup
  • zkušenost s vedením lidí a smysl pro týmovou práci
  • zvládání stresových situací
  • znalost hotelového systému Protel výhodou
  • min. SŠ vzdělání
Hlavní náplň práce

Komunikace s hosty

Check-in/Check-out

Administrativa spojená s chodem recepce

Řešení stížností a přání klientů

Zaškolení nových členů týmu

Vedení směny (krátký/dlouhý týden)

Nabízíme

zázemí stabilní české společnosti

přísěvek na stravování

multisport karta

vstup do zoo

odpovídající platové ohodnocení vč. motivační složky

slevy v rámci hotelu a smluvních partnerů

Požadavky
  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadované jazyky
  • Čeština (aktivní) — výborná
  • Angličtina (aktivní) — výborná