Stavební dělník, Český Budějovický region

2 weeks ago

České Budějovice, Jihočeský kraj, Czech Republic MIKUPEX TRADE s.r.o. Full time
O naší společnosti

Naším klientem je významná stavební společnost s působností v celé České republice.

Pro práci v rámci dopravních staveb v Českých Budějovicích hledáme zručné kolegy / kolegyně na pracovní pozici: Stavební dělník / dělnice.

Aktivně hledáte zaměstnání nebo zvažujete jeho změnu?

Zareagujte na tuto nabídku a můžeme si nezávazně popovídat o možnostech Vaší nové práce.

Zareagujte, rádi si i s Vámi o možnosti práce popovídáme.

Náplň práce:

manipulační práce se stavebními hmotami, materiály a výrobky
- přípravné a dokončovací stavební práce (zdění, omítání) + betonářské práce
- pozemní práce a terénní úpravy
- montážní práce, spolupráce při náročnějších pracích, dle pokynů nadřízeného

Žádáme:

- manuální zručnost a fyzickou zdatnost
- zkušenosti z oblasti výstavby
- řidičský průkaz sk. B výhodou
- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
- nástup možný ihned, případně dle dohody

Rádi nabídneme:

hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti, s pracovištěm v Českých Budějovicích
- příjemné zázemí stabilní, rostoucí společnosti, jistotu dobré a zajímavé práce
- přátelský pracovní tým kolegů a nadřízených
- mzdové ohodnocení cca Kč hrubého (dle odpracovaných hodin v kalendářním měsíci)
- zajímavý profesní a odborný růst podporovaný firmou (vzdělávání, odborné kurzy zvyšující odbornost apod.)
- firemní benefity - 5 týdnů dovolené, zdravotní volno, zvýhodněné půjčky, příspěvek na penzijní / životní pojištění, cafeterii, cestovní náhrady, širokou škálu vzdělávání apod.
- po dohodě možnost zajištění ubytování (při delší dojezdové vzdálenosti), případně budou propláceny cestovní náhrady přímo z Vašeho bydliště

Pokud nemáte životopis, nebo ho nechcete v reakci zasílat, případně máte problém s jeho zasláním, stačí nám u této pracovní pozice i pouhé zaslání kontaktů na Vás (jméno, telefon, email). Rádi Vás budeme zpětně kontaktovat.

Váš případný životopis, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování

  • Stavební dělník

    7 days ago

    České Budějovice, Jihočeský kraj, Czech Republic Skanska a.s. Full time

    Stavební práce v silničním stavitelstvíJsme hledáme zkušené stavební dělníky, kteří se specializují na výstavbu komunikací, parkovišť, zpevněných ploch a inženýrských sítí. Pokud máte zkušenosti s obsluhou stavebních strojů a jste manuálně zruční, flexibilní a spolehliví, je tato pozice pro vás.Nabízíme:Zázemí...

    2 weeks ago

    Práce v silničním stavitelstvíStavební práce spojené s výstavou komunikací, parkovišť, zpevněných ploch a inženýrských sítí. Hledáme zkušené stavebníky, kteří jsou manuálně zruční, flexibilní a spolehliví.Co nabízímeZázemí stabilní mezinárodní společnosti Skanska a.s.25 dní dovolené + 2 dny placeného volna...