Elektro specialist

3 days ago

Brno, South Moravian, Czech Republic Kolibřík CSR s.r.o. Full time

**Práce pro invalidní důchodce**

Jsme společnost Kolibřík CSR s.r.o., která nabízí práci na zkrácený úvazek pro invalidní důchodce. Naší cílem je vytvořit přátelské pracovní prostředí, kde zdravotní hendikep není překážkou.

**Náplň práce**

  • Práce ve skladu
  • Asistence při prodeji
  • Elektrikářské práce

**Požadavky**

  • Vzdělání v oboru elektro je nutností
  • Maturita je výhodou
  • Pracovitost
  • Úsměv na tváři

**Nabízíme**

  • Práci na míru pro OZP
  • Individuální přístup a péči
  • Sick days
  • Bezúročná půjčka
  • Příspěvek z nadačního fondu Kolibřík

**Benefity**

  • Sick days
  • Stravenky
  • Zaměstnanecké půjčky

  • Brno, Czech Republic Advantage Consulting, s.r.o. Full time

    O násMáš VŠ vzdělání technického směru (ideálně elektro)? Domluvíš se anglicky a nechybí Ti vyhláška NV 194/2022 Sb.? Chceš cestovat po světě? a celkově hledáš akční práci?Pak nám pošli svůj životopis a staň se specialistou v oboru elektronové mikroskopie na pozici: SERVISNÍ TECHNIK V OBLASTI VÝVOJE - S CESTOVÁNÍM DO SVĚTA...

    O násMáš VŠ/SŠ vzdělání technického směru (ideálně elektro)? Domluvíš se anglicky a nechybí Ti vyhláška NV 194/2022 Sb.? Chceš cestovat po světě? a celkově hledáš akční práci?Pak nám pošli svůj životopis a staň se specialistou v oboru elektronové mikroskopie na pozici: SERVISNÍ TECHNIK V OBLASTI VÝVOJE - S OBČASNÝM...