Zákaznická linka

6 days ago

Brno, South Moravian, Czech Republic ONIO s.r.o. Full time
O naší práci

Jsme ONIO s.r.o. a hledáme kolegy, kteří se stanou plnohodnotnou součástí našeho týmu zákaznické podpory e-shopu Pneumatiky.cz.

Připojte se k nám a pomozte našim zákazníkům s výběrem pneumatik nebo volat jim, kteří do objednávky připsali dotaz.

Naše práce je zaměřena na zlepšení stávajících procesů i život našich klientů.

Co nabízíme
  • Máte zkušenost s komunikací se zákazníky?
  • Umíte pracovat s počítačem?
  • Ještě máte nějaký super skill, který by mohl být pro nás užitečný?
  • Hledáte krátkodobou práci na plný úvazek od poloviny září?
Náplň práce
  • HPP smlouvu do konce roku 2024.
  • Možnost pracovat v nových kancelářích v Brně, kde je občerstvení na pracovišti zdarma.
  • Poměrový počet dovolené, Benefit dnů a Sick days.
  • Placené volno na poslední den v roce.
  • Stravenkový paušál ve výši 90 Kč/den přímo ve výplatě.
  • Slevy na naše produkty - pneumatiky a nářadí.
  • Pravidelné teambuildingové akce.
  • A hlavně skvělý kolektiv, kde najdete nové přátele.

Pohovory budou probíhat úvodním povídáním o vás a naší práci.

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
  • Občerstvení na pracovišti
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště