Dopravní dispečer

2 days ago

Tábor, Jihočeský kraj, Czech Republic PHARMOS, a.s. Full time
Pozice Dispečer/ka dopravy

Naši klienti, společnost PHARMOS, a.s., hledají nového kolegu do svého týmu na pozici Dispečer/ka dopravy.

O naší společnosti

PHARMOS, a.s. je stabilní firma zabývající se distribucí léčiv na lékárny. Naší cílem je poskytovat kvalitní služby našim zákazníkům a vytvářet příjemné pracovní prostředí pro naše zaměstnance.

Náplň práce
  • Příjem a vykládka zboží od dodavatelů
  • Výdej zboží řidičům dle naplánovaných rozvozních tras
  • Zaskladňování zboží a vyskladňování objednávek
  • Manipulační a pomocné práce ve skladu
Požadavky
  • Zodpovědnost, pečlivost a pracovitost
  • Základní znalost práce na PC
  • Obsluha vysokozdvižného vozíku (zaškolíme u nás)
  • Čistý trestní rejstřík
Co nabízíme
  • Úvazek 37,5h/týdně
  • Plat 29.000 – 31.000 Kč/měsíc
  • Přístup k modernímu vybavení a technologiím
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Flexibilní pracovní dobu
Proč se stát naší součástí?

Naši klienti nabízejí stabilní pracovní prostředí, moderní vybavení a technologie, ale také příležitost k dalšímu vzdělávání a rozvoji. Pokud hledáte nové výzvy a chcete být součástí úspěšné firmy, je tato pozice pro vás.