Správce virtualizačních infrastruktur

2 weeks ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Správa železnic, státní organizace Full time
Co hledáme?

Do našeho týmu hledáme zkušeného VMware správce, který se bude podílet na správě virtualizačních platforem VMware ESXi a VMware Horizon. Měli byste mít zkušenosti s implementací a správou VMware platformy a znalost OS Linux (RHEL nebo Debian).

Co budete dělat?
  • Péče o stávající virtualizační farmy VMware ESXi
  • Správa VMware Horizon
  • Navrhování designu a implementace nových řešení
  • Spolupráce na zajímavých projektech v železniční dopravě
Co k tomu potřebujete?
  • Zkušenost s implementací/správou VMware platformy, praxe min. 4 roky
  • Znalost OS Linux (RHEL nebo Debian)
  • Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, komunikativnost
  • SŠ/VŠ (ideálně s IT zaměřením)
Výhodou může být například
  • Zkušenosti s Microsoft server prostředím
  • Znalost vSAN
  • Znalost síťové topologie

Jako každý IT administrátor/specialista byste měli mít analytické a kreativní myšlení a nebát se podělit o své návrhy a řešení s týmem a tím pádem mít i týmového ducha.

Na co se můžete těšit?
  • Perspektivní zaměstnání u stabilní a rozvíjející se společnosti s přátelskou firemní kulturou.
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Široké spektrum možností pro rozvoj a vzdělávání
  • Firemní benefity (6 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity, Multisport karta, příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění, zvýhodněné jízdné v ČR a zahraničí – po 6 měsících i pro rodinné příslušníky, stravenky)
  • Práci na pracovní poměr s pružnou pracovní dobou 37,5 hodin týdně
  • Pracovní notebook, mobilní telefon
  • Místo výkonu práce – nově zrekonstruované prostory u Masarykova nádraží, Praha 1

Zní to dobře? Chcete se dozvědět více? Skvělé I když třeba nesplňujete do detailu naše očekávání, ale na pozici si věříte, pošlete nám Váš životopis a pár slov o sobě a my se Vám ozveme. Těšíme se na Vás

  • Prague, Czech Republic Správa železnic, státní organizace Full time

    Zajímá Vás železniční doprava? Rádi byste pracovali v týmu profesionálů, kteří jsou na svou práci hrdí? Máte zkušenosti s VMware? Baví Vás nové výzvy? Pojďte s námi spravovat IT základnu Správy železnic!Jsme Odbor informatiky, organizační útvar Správy železnic, státní organizace a naším hlavním posláním je...