Specjalista Prawny

7 days ago

Wrocław, Województwo dolnośląskie, Czech Republic Antal Sp. z.o.o. Full time
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Specjalisty Prawnego, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie zespołem prawników i koordynowanie prac wewnętrznego zespołu prawników.

Współpracujesz z kierownictwem firmy w zakresie prawnych aspektów biznesu, w tym prawem korporacyjnym, umowami, własnością intelektualną oraz transakcjami M&A.

Twój zakres obowiązków obejmuje:

  • Sporządzanie i negocjowanie umów w języku polskim i angielskim.
  • Przeprowadzanie merytorycznych szkoleń dla pracowników.
  • Koordynacja pracą wewnętrznego zespołu prawników.
  • Kontrolowanie budżetu i działań zlecanych zewnętrznemu działowi prawnemu.

Wymagania

Posiadamy następujące wymagania:

  • Uprawnienia Radcy Prawnego.
  • Minimum 8-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte jako prawnik in-house w międzynarodowych firmach, preferowane w branży produkcyjnej lub automotive.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i czerpiesz z tego satysfakcję.
  • Specjalizacja w prawie pracy, handlowym, korporacyjnym, antymonopolowym oraz prawie konkurencji, a także w transakcjach M&A.
  • Płynne posługiwanie się Legal English, co umożliwia efektywną obsługę klientów zagranicznych.

Oferta

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Praca w modelu hybrydowym.
  • Codzienną ekspozycję na międzynarodowe środowisko pracy.
  • Samochód służbowy oraz kartę paliwową.
  • Dostęp do: prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, funduszu inwestycyjnego oraz pakietu sportowego.
  • Dofinansowanie do nauki i szkoleń na potrzeby rozwoju zawodowego.

Co zyskasz dzięki zaaplikowaniu na oferty Antal?

Bezpłatne wsparcie kariery zawodowej. Odpowiadając na oferty Antal otrzymasz stałe wsparcie Konsultanta/-tki, który/-a zapewni Tobie stały kontakt (mailowy lub telefoniczny), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.