Odborný servírka

4 weeks ago

Karlovy Vary, Karlovarský kraj, Czech Republic Imperial Karlovy Vary a. s. Full time
Pracovní pozice v Imperialu

Imperial Karlovy Vary a. s. nabízí práci v lázních v pohodovém prostředí:

  • ČÍŠNÍK - SERVÍRKA
  • VRCHNÍ ČÍŠNÍK - SERVÍRKA
  • hotelová restaurace - rautový systém
  • plný úvazek, turnusové směny

Nabízíme:

  • vyšší příplatky za práci v sobotu a neděli, provize z prodeje
  • celodenní strava zdarma připravovaná našimi špičkovými kuchaři
  • zaměstnanecké benefity (např. výměnné pobyty s jinými lázněmi, Sick Days, Multisport karta, vstup do našeho bazénového centra zdarma, O2 Family zvýhodněné mobilní volání a telefony pro celou rodinu, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
  • férové jednání, přátelský kolektiv a prostředí jak z dovolené

Pracovní náplň:

  • příprava a aranžování místností a tabulí
  • servírování a vydávání pokrmů a nápojů, debaras
  • účast na přípravě a obsluze slavnostních akcí

Požadujeme:

  • vyučení v oboru a praxe výhodou; zaučíme; pro pozici Vrchní praxe v obodobném provozu podmínkou
  • cizí jazyky výhodou - AJ, NJ či RJ; základní znalost ČJ podmínkou (oborová komunikace s hosty)
  • příjemný vzhled a proklientské vystupování, spolehlivost

  • Odborný číšník

    2 weeks ago

    Karlovy Vary, Karlovarský kraj, Czech Republic HOTELIS s.r.o. Full time

    Pozice číšník/servírkaDo našeho luxusního hotelu v Karlových Varech hledáme kolegu/kolegyni na pozici číšník/servírka.Náplň práce zahrnuje komunikaci s hosty, příjem objednávky, přípravu a obsluhu a la carte, přípravu teplých a studených nápojů, servírování nápojů a pochutin, sklízení použitého inventáře ze stolů a...

    4 weeks ago

    Pozice číšník/servírkaDo našeho týmu hotelu Boutigue Spa Hotel Saxonia v Karlových Varech hledáme kolegu/kolegyni na pozici číšník/servírka.Náplň práce:Komunikace s hosty a přijímání jejich požadavkůPříprava a obsluha a la carte, příprava teplých a studených nápojůServírování nápojů a pochutin, sklízení použitého...