Provozní údržbář

3 days ago

Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj, Czech Republic BEAS, a.s. Full time
Popis pozice

Naše společnost BEAS, a.s. hledá zkušeného technického specialistu na pozici Provozní údržbář. Hledáme člověka, který je schopen zajistit provozuschopnost našich technických zařízení a zajistit jejich pravidelnou údržbu.

Úkoly a povinnosti
  • Provádět údržbu a opravy technických zařízení pekárny
  • Odstraňovat závady na elektrickém a strojním zařízení
  • Zajišťovat preventivní údržbu zařízení
Pracovní doba
  • 2 týdny ranní směna hodin
  • 1 týden noční směna hodin
  • Při noční směně hrazená pohotovost
Požadavky
  • Vyučení v oboru elektro, platná zkouška dle vyhlášky 50/78 Sb. Min. §6
  • Časová flexibilita
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Manuální zručnost, spolehlivost
  • Praxe na údržbě strojů a el. zařízení výhodou
Benefity
  • Stravenkový paušál
  • Bonusy a prémie - Roční bonusy, mimořádné odměny
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Provozní údržbář

    3 months ago

    Rychnov nad Kněžnou, Czech Republic BEAS, a.s. Full time

    Náplň práce:údržba a opravy technického zařízení pekárnyodstraňování závad na elektrickém a strojním zařízenípreventivní údržba zařízeníPracovní doba:2 týdny ranní směna  6 - 14 hodin1 týden noční směna 19 - 3 hodinypři noční směně hrazená pohotovost Požadavky:vyučení v oboru elektro, platná zkouška dle...

  • Ústí nad Labem, Czech Republic Agentura práce Gadasová s.r.o. Full time

    Pro výrobní podnik sídlící nedaleko Ústí nad Labem hledáme zájemce (muže i ženy) o inzerovanou pozici.- provádění oprav a údržby elektrických zařízení- diagnostika závad a běžné konroly strojů- vedení provozní dokumentace- preventivní a poruchová údržba MaR.- pracovní doba: 6-14- pracovní pohotovosti mimo...