Otorinolaryngolog - ORL lékař

2 weeks ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic FreeCon s.r.o. Full time
Práce v dynamickém kolektivu

Chcete pracovat v přátelském kolektivu, kde máte příležitost rozvíjet své odborné znalosti a zkušenosti? V naší společnosti FreeCon s.r.o. hledáme zkušeného Otorinolaryngologa - ORL lékaře, který bude moci pracovat v dynamickém týmu a podílet se na péči o naše pacienty.

Co budete dělat?
  • Provádět odborná vyšetření a ambulantní zákroky
  • Konzultovat a poskytovat poradenství pacientům
  • Spolupracovat s ostatními lékaři a specialisty v rámci týmu
  • Vést lékařskou dokumentaci a administrativní úkony související s péčí o pacienty
Co nabízíme?
  • Atraktivní platové ohodnocení + bonusy
  • Příjemné a moderně vybavené pracovní prostředí
  • Podporu v dalším vzdělávání a odborném růstu
  • Pružnou pracovní dobu a benefity (stravenky, příspěvky na sport a kulturu)

  • Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic FreeCon s.r.o. Full time

    Práce v dynamickém kolektivuChcete pracovat v přátelském kolektivu, kde máte příležitost rozvíjet své odborné znalosti a dovednosti? V naší společnosti FreeCon s.r.o. hledáme nového kolegu na pozici Otorinolaryngolog - ORL lékař.Co budete dělat?Provádíte odborná vyšetření a ambulantní zákrokyKonzultujete a poradíte...

  • Prague, Czech Republic FreeCon s.r.o. Full time

    * Provádění odborných vyšetření a ambulantních zákroků* Konzultace a poradenství pro pacienty* Spolupráce s ostatními lékaři a specialisty v rámci týmu* Vedení lékařské dokumentace a administrativních úkonů souvisejících s péčí o pacienty * Atraktivní platové ohodnocení + bonusy* Příjemné a moderně vybavené pracovní...

  • Lékař ORL

    3 months ago

    Prague 1, Czech Republic Městská poliklinika Praha Full time

    Městská poliklinika Praha přijme lékaře s atestací v oboru ORL na plný či zkrácený úvazek.Požadujeme:odbornou a zdravotní způsobilost dle zákona č. 95/2004 Sb.pozitivní přístup k pacientůmuživatelskou znalost práce na PCzodpovědnostNabízíme:pracovní pozici lékaře na plný či zkrácený úvazek a možností individuální domluvy...