Šéfkuchař

3 weeks ago

Hradec nad Moravicí, Moravskoslezský kraj, Czech Republic ManpowerGroup s.r.o. Full time
Pozice: Šéfkuchař/Kuchař

ManpowerGroup s.r.o. hledá zkušeného Šéfkuchaře/Kuchaře pro svou restauraci v Hradci nad Moravicí.

Popis pozice:
  • Příprava studených a teplých pokrmů
  • Sestavování jídelního lístku
  • Zodpovědnost za dodržování receptur
Profil kandidáta:
  • Praxe minimálně 4 roky na pozici kuchaře
  • Znalost postupů a plánování surovin
  • Dobrý timemanagement
  • Zkušenosti s českou kuchyní
  • Týmový duch
Nabízíme:
  • Čisté a moderní prostředí
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravování v restauraci
  • Odměny ke mzdě
  • Smlouva na HPP

V případě zájmu prosím o zaslání aktuálního životopisu.

Těšíme se na vás.

Nabíráme muže i ženy

Naše inzeráty jsou psány v ženském nebo mužském rodě pro lepší čitelnost.

Benefity
  • Finanční bonusy/prémie
  • Pružná pracovní doba

  • Vedoucí kuchyně

    1 week ago

    ManpowerGroup s.r.o. hledá pro svou moderní restauraci v Hradci nad Moravicí zkušeného Šéfkuchaře.Popis pozice:Příprava pokrmů: Zajištění kvality studených a teplých jídel.Sestavování jídelního lístku: Kreativní přístup k návrhu menu.Dodržování receptur: Odpovědnost za přesnost a kvalitu pokrmů.Profil kandidáta:Praxe:...

  • Šéfkuchař

    2 months ago

    Hradec nad Moravicí, Czech Republic ManpowerGroup s.r.o. Full time

    Do nově zrekonstruované a moderní restaurace v Hradci nad Moravicí hledáme Šéf kuchaře a kuchaře.Nástup do kmene společnosti.Popis pozice:příprava studených a teplých pokrmůsestavování jídelního lístku zodpovědnost za dodržování recepturProfil kandidáta:praxe min. 4 roky na pozici kuchařeznalost postupů znalost plánování...