Energetický specialista

3 weeks ago

Hradec Králové, Královéhradecký kraj, Czech Republic Personal Consult s.r.o. Full time
Popis pozice

Jsme hledáme zkušeného energetického specialistu, který bude zodpovědný za vyhodnocování spotřeby energií a nákladů na vytápění našich budov a kanceláří. Hledáme člověka, který bude schopen najít a navrhnout úspory a spolupracovat s městem na nákupu elektřiny.

Úkoly a povinnosti
  • Vyhodnocování spotřeby energií a nákladů na vytápění
  • Hledání a navržení úspor
  • Nákup elektřiny ve spolupráci s městem
  • Samostatná práce a tvorba plánů
  • Energetické výpočty
  • Sledování spotřeby elektrobusů
  • Dodávání technických podkladů k výběrovým řízením a smlouvám týkající se dodávky médií
  • Koordinování navýšení příkonu EE
Požadavky
  • Stabilita a atraktivní benefity
  • Mzda v rozmezí od 48.000 Kč

  • Hradec Králové, Královéhradecký kraj, Czech Republic ZVU a.s. Full time

    Pozice specialisty energetikyVážení uchazeči, rádi bychom Vám nabídli pozici specialisty energetiky ve společnosti ZVU a.s. v Hradci Králové.Hledáme spolehlivého a svědomitého kandidáta či kandidátku, který bude zodpovědný za komunikaci s odběrateli energií, přípravu podkladů pro rozúčtování energií a další úkoly.Pracovní...

    Pozice specialisty energetikyVážení kandidáti, rádi bychom Vám nabídli pozici specialisty energetiky ve společnosti ZVU a.s. v Hradci Králové.Hledáme spolehlivého a svědomitého kandidáta či kandidátku, který bude moci zajistit efektivní energetické hospodářství v naší společnosti.Pracovní náplň:Komunikace s odběrateli energií a...

  • Hradec Králové, Královéhradecký kraj, Czech Republic Personal Consult s.r.o. Full time

    Popis poziceJsme hledáme zkušeného energetického specialistu, který bude zodpovědný za vyhodnocování spotřeby energií a nákladů na vytápění našich budov a kanceláří. Hledáme člověka, který bude schopen najít a navrhnout úspory a spolupracovat s městem na nákupu elektřiny.Úkoly a povinnostiVyhodnocování spotřeby energií a...