Údržbář restaurace

6 days ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Railway Restaurant Prague s.r.o. Full time
O naší restauraci

Restaurace Railway Restaurant Prague s.r.o. hledá zkušeného údržbáře.

Náplň práce:Běžná údržba provozu:
  • opravy stavebního charakteru
  • opravy strojů
  • instalatérské práce
  • údržba elektroinstalace
Co od Vás očekáváme:
  • manuální zručnost
  • praxe na obdobné pozici
  • ochota výjimečně pracovat také o víkendu
Co Vám můžeme nabídnout:
  • služební telefon
  • zaměstnanecké stravování
  • volná pracovní doba
  • možnost práce také v zahraničí

  • Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Railway Restaurant Prague s.r.o. Full time

    O naší restauraciRestaurace Railway Restaurant Prague s.r.o. hledá zkušeného údržbáře.Co čeká našeho nového kolegu:opravy stavebního charakteruopravy strojůinstalatérské práceúdržba elektroinstalaceCo nabízíme:manuální zručnostpraxe na obdobné pozici výhodouochota výjimečně pracovat také o víkenduNáplň práce:služební...

    O naší restauraciRestaurace Railway Restaurant Prague s.r.o. hledá zkušeného údržbáře pro naše provozní týmy.Náplň práce:Údržba provozu:Provádíme drobné opravy stavebního charakteru, strojů a instalatérských prací.Údržba elektroinstalace je také součástí naší práce.Co od Vás očekáváme:Manuální zručnost a zkušenosti s...

  • Údržbář

    4 months ago

    Prague, Czech Republic Railway Restaurant Prague s.r.o. Full time

    O násDo restaurace obsluhované modelovými vlaky hledáme údržbáře.Náplň práce:Běžná údržba provozu:drobné opravy stavebního charakterudrobné opravy strojůinstalatérské práceúdržba elektroinstalace (není podmínkou)Co od Vás očekáváme:manuální zručnostpraxe na obdobné pozici výhodouochota výjimečně pracovat také o...