Recepční pracovník

2 weeks ago

Praha, Hlavní město Praha, Czech Republic Protecton, s.r.o. Full time
Náplň práce

Recepční služba zahrnuje vydávání klíčů, vstupních karet a evidence návštěv. Pracovní doba je stanovena na směny od 7:00 do 19:00.

Požadavky
  • Trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost
  • Certifikát strážný č E
  • Fyzická zdatnost
  • Praxe v oboru podmínkou
Nabídky
  • Mzda: 123,90 Kč/hod
  • Možnost kariérního růstu
  • Zázemí na objektu
  • Stabilní zaměstnání, pravidelná měsíční mzda
  • Práci na DPP, HPP, vhodné i pro OZP
  • Nabízíme možnost ubytování
  • Benefity: VIP club Datart, ČSOB zvýhodněný zaměstnanecký balíček, T-Mobile zaměstnanecký balíček

  • Recepční pracovník

    4 weeks ago

    Praha 3, Hlavní město Praha, Czech Republic Protecton, s.r.o. Full time

    Náplň práceRecepční služba zahrnuje vydávání klíčů, vstupních karet a evidenci návštěv. Pracovní doba je stanovena na směny od 7:00 do 19:00.PožadavkyTrestní bezúhonnostZdravotní způsobilostCertifikát strážný č EFyzická zdatnostPraxe v oboru podmínkouNabídkyMzda: 123,90 Kč/hodMožnost kariérního růstuZázemí na...

    4 weeks ago

    Náplň práceRecepční služba zahrnuje vydávání klíčů, vstupních karet a evidence návštěv. Pracovní doba je stanovena na směny od 7:00 do 19:00.PožadavkyTrestní bezúhonnostZdravotní způsobilostCertifikát strážný č EFyzická zdatnostPraxe v oboru podmínkouNabídkyMzda: 123,90 Kč/hodMožnost kariérního růstuZázemí na...