Technik elektroinstalací

1 week ago

Brno, South Moravian, Czech Republic ESB Rozvaděče, a.s. Full time
O společnosti

Naše firma, ESB Rozvaděče, a.s., se specializuje na výrobu nízkonapěťových rozváděčů pro průmyslové a bytové projekty. Našimi klienty jsou renomované společnosti jak z domácího, tak i zahraničního trhu.

  • Máte odborné vzdělání v oblasti elektro a rádi byste se v této oblasti dále rozvíjeli?
  • Jste schopni pracovat s technickou dokumentací a normami a aplikovat je v praxi?
  • Chcete využít své vzdělání a zkušenosti na zajímavých projektech?
  • Hledáte stabilního zaměstnavatele a jistotu zaměstnání?
  • Preferujete práci v příjemném kolektivu, kde je slušnost na prvním místě?
Co Vás čeká na této pozici?
  • Provádění zapojování nízkonapěťových rozváděčů podle technických schémat a pokynů
  • Montáž, instalace a zapojení elektrických zařízení
  • Další činnosti spojené s výrobou rozváděčů podle stanovených výrobních pokynů
Jaké dovednosti a znalosti jsou pro tuto práci nezbytné?
  • Střední odborné vzdělání v oboru elektro (silnoproud)
  • Praxe na obdobné pozici je výhodou
  • Odborná způsobilost v elektrotechnice, NV 194 §6 /býv. vyhl. 50 §6/, případně Vás vyškolíme
  • Praxe je vítána, šikovné zájemce rádi zaškolíme
Co Vám nabízíme?

Nabízíme Vám:

  • Práci v ekonomicky stabilní společnosti v perspektivním oboru
  • Práci na hlavní pracovní poměr v jednosměnném provozu
  • Motivační mzdové ohodnocení - základní plat + příplatky + prémie
  • Příjemné pracovní prostředí a péči o zaměstnance
  • Skvělý tým kolegů, kde se dbá na slušné jednání
  • Dobrou dostupnost do místa výkonu práce veřejnou dopravou i automobilem

Benefity
  • Dodatečná dovolená
  • Firemní akce pro zaměstnance
  • Příspěvek na sportovní aktivity
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Příspěvek na spoření nebo pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na dovolenou
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti

  • Brno, South Moravian, Czech Republic ESB Rozvaděče, a.s. Full time

    O společnostiNaše firma, ESB Rozvaděče, a.s., se specializuje na výrobu nízkonapěťových rozváděčů pro průmyslové aplikace a obytné projekty. Spolupracujeme s významnými partnery jak na domácím, tak na mezinárodním trhu.Máte odborné vzdělání v oblasti elektro a chcete se v této oblasti dále rozvíjet?Jste schopni číst a...