Pekař/Pečící specialista

1 week ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Hájek a Boušová, spol. s r.o. Full time
O společnosti

Jsme Hájek a Boušová, spol. s r. o., renomovaná firma s dlouholetou tradicí, která se od svého vzniku zaměřuje na výrobu kvalitních cukrářských výrobků v Praze a okolí.

Jaká je náplň práce:

- Pracuje se na základě krátkého a dlouhého týdne s 12 hodinovými směnami.
- Stanete se součástí přátelského týmu.
- Budete mít možnost pracovat s širokým sortimentem sladkostí, jako jsou dorty, zmrzliny a další lahůdky.

Co očekáváme:

- Je nezbytné mít přístup k alespoň 4-5 našim provozovnám.
- Očekáváme ochotu pracovat na směny v režimu krátkého a dlouhého týdne.
- Vyučení nebo předchozí zkušenosti v oboru jsou výhodou.

Co nabízíme:

- Stabilní zaměstnání v české společnosti s dlouhou historií.
- Slevy a příspěvky na naše výrobky.
- Odměny za odpracované roky (5, 10, 15, 20 let).
- Možnost profesního rozvoje a školení.
- Zábavné akce a soutěže pro zaměstnance.
- Náborový příspěvek 5.000 Kč po uplynutí zkušební doby.
- A samozřejmě konkurenceschopnou mzdu, během zaučování 30.000,- Kč, poté dle dohody.

Benefity
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní produkty
  • Přátelské pracovní prostředí