Vedoucí účetní a daňové kanceláře

1 week ago

Mladá Boleslav, Central Bohemia, Czech Republic PŘEDVÝBĚR s.r.o. Full time
Požadujeme

Pro našeho klienta, partnera v oblasti účetnictví a poradenství, hledáme proaktivní osobnost se znalostí účetní a daňové agendy, která převezme odpovědnost za vedení menšího účetního týmu v účetní a daňové kanceláři, na pozici Vedoucí účetní a daňové kanceláře.

Náplň práce
  • Řízení týmu (cca 10 lidí), kontrola kvality práce podřízených, konzultace účetních a daňových případů z praxe (pomoc se zaúčtováním složitých/nestandardních situací)
  • Účtování, zpracování DPH a všech souvisejících hlášen
Co nabízíme

Na této pozici budete mít příležitost rozvíjet své dovednosti v oblasti účetnictví a daňové agendy, pracovat s profesionálním týmem a přispívat k úspěchu našeho klienta.

  • Mlada Boleslav, Czech Republic PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. Full time

    Pro našeho klienta, partnera v oblasti účetnictví a poradenství, hledáme proaktivní osobnost se znalostí účetní a daňové agendy, která převezme odpovědnost za vedení menšího účetního týmu v účetní a daňové kanceláři, na pozici Vedoucí účetní a daňové kanceláře.Náplň práce:* Řízení týmu (cca 10 lidí), kontrola...