Elektronický výrobní technik

2 weeks ago

Kolín, Central Bohemia, Czech Republic MANAG a. s. Full time
Náplň práce

Na naší společnosti MANAG a. s. hledáme vhodného kandidáta na pozici Elektronický výrobní technik. Hlavní náplní práce bude malosériová výroba a servis elektronických zařízení, vývoj atypických zařízení a další související činnosti.

Požadavky
  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Činnosti dle nařízení vlády 194/2022 Sb. - elektrotechnik dle §6 (dříve vyhláška 50/1978 Sb.)
Nabízíme
  • Jednosměnný provoz (pondělí – pátek, 6:00 – 14:30)
  • Zaměstnání v čisté laboratoři v Kolíně
  • Odborné zaučení
  • Možnost profesního růstu
  • Mzdové ohodnocení dle předchozích zkušeností
  • Firemní benefity (25 dní dovolené, dotované stravování na pracovišti zaměstnavatele)
  • Nástup možný ihned

V případě zájmu, prosím, zašlete svůj profesní životopis na e-mail:

  • Kolín, Central Bohemia, Czech Republic MANAG a. s. Full time

    Náplň práceNa naší společnosti MANAG a. s. hledáme vhodného kandidáta na pozici elektronického výrobního technika. Hlavní náplní práce bude malosériová výroba a servis elektronických zařízení, včetně vývoje atypických zařízení.PožadavkyMinimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)Činnosti dle nařízení vlády...