Inženýr mechatroniky

4 weeks ago

Brno, South Moravian, Czech Republic THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH a.s. Full time
Popis pozice

Jsme THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH a.s. a hledáme nového kolegu na pozici Inženýr mechatroniky. Na této pozici budete pracovat na vývoji inovativních produktů pro budoucí městskou a meziměstskou mobilitu.

Úkoly a odpovědnosti
  • Navrhovat a plánovat inovativní produkty spolu s odborníky z automobilového průmyslu.
  • Pracovat na vývoji podvozkových komponent s integrovanými senzory.
  • Připravovat budoucí průmyslovou výrobu společně s odborníky na sériovou výrobu orientovanou na kvalitu.
  • Budete rozvíjet zákaznicky specifické a interní systémové požadavky s ohledem na technickou, finanční a obchodní proveditelnost.
Požadavky
  • VŠ obor elektrotechnika, mechatronika nebo jiný relevantní obor (min. Bc).
  • Angličtinu na úrovni umožňující komunikaci s mezinárodním týmem (slovem i písmem).
  • Kreativita, schopnost pracovat v týmu a nadšení pro inženýrské výzvy.
  • Strukturovaný způsob práce a silné komunikační schopnosti.
Benefity
  • Týden dovolené navíc.
  • Rozhodčí rok.
  • 13. a 14. mzda.
  • Cafeterii.
  • Příspěvek na stravování.
  • Odborné vzdělávání.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Odměny za pracovní a životní jubilea.