Programista.NET

5 days ago

Wrocław, Województwo dolnośląskie, Czech Republic Hued sp. z o.o. Full time
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego programisty, który dołączy do naszego zespołu i współpracuje przy rozwijaniu aplikacji do obsługi sprzedaży i rozliczania energii elektrycznej i gazu.

Obowiązki
  • Rozwijać aplikację w oparciu o wymagania klienta i zmieniające się prawo
  • Tworzyć nowe funkcjonalności w systemie
  • Tworzyć testy i dokumentację
  • Optymalizować istniejące procesy
  • Pracować przy standaryzacji krajowej
Wymagania
  • .NET
  • .NET Framework
  • NHibernate
  • MSSQL
  • MVC
  • SQL
  • JavaScript
  • HTML
  • CSS
  • JQuery
  • Azure
  • Azure Functions
  • Cosmos DB
  • TypScript
Benefity
  • Subskrypcja sportowa
  • Bezpłatne kawa
  • Brak wymogu ubioru
  • Bezpłatne napoje

  • Programista.NET

    1 week ago

    Poszukujemy programisty do zespołuCześć, jesteśmy firmą programistyczną, która podchodzi do projektów holistycznie. Szukamy programisty, który dołączy do zespołu w trwającym projekcie, gdzie rozwijamy aplikację do obsługi sprzedaży i rozliczania energii elektrycznej i gazu.Jeśli szukasz nowych wyzwań i chcesz się rozwijać w zgranym...