Víceúčelový brigádník

7 days ago

Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj, Czech Republic B+N Czech Republic Facility Services s.r.o. Full time

Popis pozice:

Víceúčelový brigádník bude zodpovědný za vedení úklidů na našich objektech, včetně organizace práce, vybavení pracovníků a převzetí dokončených prací. Bude také zodpovědný za koordinaci a dohled nad vnitřními úklidy, včetně rozdělení pracovišť, dohledu nad kvalitou výkonu a přidělení pracovních pomůcek a úklidových prostředků.

Úkoly:

  • Vedení úklidů na našich objektech
  • Koordinace a dohled nad vnitřními úklidy
  • Dohled nad hloubkovými úklidy komunikací, sociálních zařízení a výrobních zařízení
  • Kontrola vrácených pomůcek a zajištění evidence

Požadavky:

  • Manuální zručnost a spolehlivost
  • Pozitivní přístup k práci
  • Výhodou zkušenost s facility službami/není podmínkou
  • Dobré organizační dovednosti

Co nabízíme:

  • Uplatnění se v mezinárodní společnosti v oblasti facility služeb
  • Rozmanitá a zajímavá práce
  • Práce na DPP (případně kombinace DPP/DPČ)
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Nástup možný ihned nebo dle domluvy
  • Výplatu vždy do 15. dne následujícího měsíce