Školitel svařování

4 weeks ago

Liberec, Liberecký kraj, Czech Republic ManpowerGroup s.r.o. Full time
Pozice Školitele svařování

Vyhledáváme zkušeného odborníka na svařování, který bude moci předávat své znalosti a dovednosti nové generaci svářečů.

Práce bude probíhat ve fajn kolektivu s možností výkonu práce buď v Liberci, nebo v Jablonci nad Nisou.

Úkoly a povinnosti
  • Vedení praktické výuky svařování – od demonstrace technik až po individuální asistenci
  • Důkladná kontrola a hodnocení svárů, zajištění vysokých standardů kvality
  • Metodické vedení a koučování účastníků kurzu – pomozte jim zdokonalit své dovednosti
  • Příprava a správa materiálů potřebných pro svařování
  • Údržba a kontrola svářečského vybavení a příslušenství
  • Aktivní komunikace s účastníky kurzů (firemní zaměstnanci, soukromníci, rekvalifikanti)
Žádáme
  • Vzdělání technického směru (SOU/SŠ)
  • Praktické zkušenosti se svařováním – min. MAG a TIG (znalost svařování obalenou elektrodou je výhodou)
  • Skvělé komunikační a prezentační dovednosti - chuť
  • Samostatnost, spolehlivost a trpělivost
  • Manuální zručnost a preciznost
  • Ochota se neustále vzdělávat a rozvíjet
  • Řidičský průkaz sk. B je nutností
Nabízíme
  • Stabilní zaměstnání v zavedené společnosti s neformální a přátelskou atmosférou
  • Kariérní růst a možnost profesního rozvoje
  • Práce na jednu směnu
  • Příspěvek na starování
  • Vitamínové balíčky
  • Teambuildingové akce
  • Možnost sick days
  • Příspěvek na penzijní spoření a další zaměstnanecké benefity

  • Liberec, Liberecký kraj, Czech Republic ManpowerGroup s.r.o. Full time

    Popis pozice:Vedeme hledání zkušeného odborníka na svařování, který bude moci předávat své znalosti a dovednosti mladší generaci. Práce bude probíhat ve fajn kolektivu s možností výkonu práce buď v Liberci, nebo v Jablonci nad Nisou. Vedení praktické výuky svařování – od demonstrace technik až po individuální...