Svářecí technolog

4 weeks ago

Rakovník District, Central Bohemia, Czech Republic ManpowerGroup s.r.o. Full time
Pozice Svářecí technolog

ManpowerGroup s.r.o. hledá vhodného kandidáta/ku na pozici Svářecí technolog.

Popis pozice
  • Podpora výrobního procesu a řešení problémů v oblasti svařování
  • Ověřování kvalifikace pracovníků v závodě dle ČSN a proškolení dle potřeby
  • Spolupráce na tvorbě svářecích parametrů (monitorování, zlepšování)
  • Respektování normů (národní a mezinárodní) a firemní standardy
  • Spolupráce na sestavování Kontrolního plánu, kontrolního postupu a 8D reportu včetně následných aktualizací (podpora program kvality, ASQ a SQA)
  • Úzká komunikace s oddělením technologie a další
Požadavky
  • SŠ / VŠ vzdělání technického směru
  • Profesionální znalost technologie svařování kovů na úrovni EWT/ IWT
  • Znalost výkresové a výrobní dokumentace, technické myšlení
  • Aktivní znalost AJ a / nebo NJ výhodou
  • Znalost MS Office, SAP R3 výhodou
  • Samostatnost, proaktivita, ochota učit se
Nabízíme
  • Adekvátní finanční ohodnocení včetně měsíčních bonusů
  • Pololetní bonus v celkové výši Kč za rok
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené na odpočinek, home office, čerpání přesčasových hodin
  • Dotované závodní stravování v areálu zaměstnavatele
  • Příspěvek na penzijní připojištění, odměny za pracovní výročí
  • Měsíční eBenefit
  • Placená volna při osobních překážkách nad rámec zákona
Požadované jazyky
  • Čeština