Odborný technický poradce

1 month ago

Liberec, Liberecký kraj, Czech Republic Vekra s.r.o. Full time
Popis pozice

Jsme Vekra s.r.o., stabilní a expandující firma s třicetiletou tradicí, která pomáhá svým zákazníkům šetřit energii a peníze, zvyšovat bezpečnost jejich domovů a podpořit trend zdravého bydlení.

Pro naše nové projekty našeho obchodního oddělení otevíráme v regionech nové pozice.

Úkoly a odpovědnosti
  • Zajištění technické podpory obchodníků a projektových manažerů
  • Odpoovědnost za zaučení nováčků v obchodě, dohled
  • Zaměřování stavebních otvorů
  • Návrhy technických řešení a kontrola realizace
  • Kreslení detailů atypických konstrukčních řešení
  • Zpracování podkladů pro výrobu a další oddělení
  • Manuální zručnost pro základní seřizování
Požadavky
  • SŠ vzdělání (stavebního směru výhodou)
  • Prokazatelné zkušenosti v oboru výhodou
  • Prokazatelnou znalost práce s CAD systémy, případně jiný konstrukční SW - nutné
  • Technická zručnost, komunikační schopnosti
  • Aktivní řidičský průkaz sk. B
Co nabízíme
  • Zaměstnání ve stabilní a silné společnosti
  • Hlavní pracovní poměr
  • Služební automobil, notebook, telefon
  • 5 týdnů dovolené a další firemní benefity

  • Technický poradce

    3 weeks ago

    Technický poradceJsme společnost Vekra s.r.o., která nabízí stabilní a expandující pracovní prostředí. Vyhledáváme technického poradce, který bude podporovat naše obchodní oddělení a projektové manažery.Ve své roli budete zodpovědní za zajištění technické podpory našich obchodníků a projektových manažerů. Bude na vás,...

  • Liberec, Liberecký kraj, Czech Republic SAFE LOGIC s.r.o. Full time

    Společnost SAFE LOGIC s.r.o., která se specializuje na servis oken a montáže stínicí techniky, hledá talentované jednotlivce na pozici:Technický obchodní poradceCo bude Vaší náplní práce:Osobní setkání s klienty a příprava individuálních nabídekUzavírání obchodních smluvPoskytování technických konzultací klientůmPravidelná...