Analista IT

1 week ago

Warszawa, Mazovia, Czech Republic Scalo Full time
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Analityka IT, który będzie odpowiedzialny za analizę i wdrożenie rozwiązań systemowych w projekcie ECM w branży bankowej.

Obowiązki
  • Definiowanie i systematyzowanie wymagań biznesowych
  • Analiza i wytwarzanie dokumentacji funkcjonalnej w Confluence
  • Zarządzanie backlogiem projektu w JIRA oraz priorytetyzacja zadań
  • Organizacja i prowadzenie spotkań scrumowych
  • Przygotowywanie scenariuszy testowych i testowanie rozwiązań
  • Współpraca z zespołem projektowym
Wymagania
  • Doświadczenie w roli Analityka w projektach informatycznych
  • Wiedza z zakresu BPMN, UML, REST, SOAP, UI, UX, ECM
  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim
  • Wykształcenie wyższe
Co oferujemy
  • Długofalową współpracę
  • Mozliwość rozwoju kompetencji
  • Dostęp do platformy edukacyjnej
  • Kursy języka angielskiego
  • Kafeteryjny system benefitów
  • Prywatną opiekę medyczną

Praca hybrydowa: 2 x w miesiącu z biura w Warszawie.