Železniční mistr

2 weeks ago

Brno, South Moravian, Czech Republic OHLA ŽS, a.s. Full time
O nás

OHLA ŽS, a.s. je dynamická stavební firma se sedmdesátiletou tradicí, která patří k největším stavebním společnostem v České republice. Společnost se zaměřuje na komplexní realizaci stavebních děl, jejich modernizaci, rekonstrukci a údržbu dle potřeb a přání zákazníků.

Divize Železnice potřebuje spolehlivé a schopné pracovníky.

Bez vás to nedáme.

Náplň práce:
  • Budete řídit výstavbu stavebních objektů.
  • Zajišťovat organizaci staveniště a řídit na něm provoz.
  • Koordinovat práce podřízených, stejně tak činnost externích dodavatelských firem.
  • Řídit a usměrňovat technologické a pracovní postupy výstavby.
  • Zajišťovat podklady pro fakturaci, komunikovat se stavebním dozorem a investorem.
Co od Vás očekáváme:
  • SŠ, VŠ stavebního směru, vhodné i pro absolventy.
  • Znalost MS Office.
  • Řidičský průkaz skup. B - ochotu cestovat za prací.
  • Schopnost řídit a koordinovat lidi.
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Cestovní náhrady - velmi si vážíme Vaší ochoty cestovat, a proto nabízíme vyšší cestovní náhrady než určuje zákoník práce.
  • Zajistíme Vám na naše náklady ubytování v místě stavby (podle možností dané lokality, např. penzion).
  • Dále Vám nabízíme dopravu do práce a zpět na naše náklady pokud využíváte prostředky hromadné dopravy (vlak, autobus...).
  • 5 týdnů dovolené.
  • Pokud máte děti, tak i pro ně dostanete příspěvek na dětskou rekreaci.
  • Máme vlastní rekreační zařízení, kterých můžete využít i Vy za zvýhodněné ceny.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Příspěvek na životní pojištění.
  • Když onemocníte, můžete čerpat 3 dny sick days (zdravotní volno) ročně s plnou mzdou.
  • Prevence je také velmi důležitá v péči o zdraví a tak můžete využít onkologických prohlídek zdarma, které pro naše zaměstnance pravidelně zařizujeme.
  • Oblíbeným benefitem je u nás i očkování zdarma. Nabízíme očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě.
  • Velmi výhodné tarify na mobilní telefon nejen pro Vás, ale i pro Vaši rodinu.
  • Tvrdou práci dokážeme ocenit a tak se můžete těšit na výkonnostní odměny.
  • Každoročně vyhlašujeme v divadle nejlepší zaměstnance roku, kteří se za toto ocenění můžou těšit na příjemný bonus.
  • Neradi střídáte zaměstnání? Skvělé - loajality si velmi ceníme, a proto nabízíme nejvěrnějším zaměstnancům naší společnosti věrnostní odměny.
  • Dále nabízíme odměnu za odpracované roky při odchodu do důchodu.
  • Jste pravidelným dárcem krve či plazmy? Pokud ano, takovou skvělou aktivitu dokážeme ocenit.
  • Nabízíme zajímavé bonusy pro zaměstnance za doporučení kandidátů - pokud doporučíte Vašeho kamaráda či známého a bude přijat, čeká Vás zajímavá finanční odměna, která určitě stojí za to.
  • Pokud rádi sportujete, budeme rádi, když se zúčastníte našeho sportovního dne.
  • Dále nabízíme bezúročné půjčky.
  • Pokud se chcete dále vzdělávat, můžete využít možností dalšího rozvoje.

Více se dozvíte zde : https://ohla-, https://ohla-

TĚŠÍME SE NA VÁS

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí