Obráběč kovů

2 weeks ago

Ostrava, Moravskoslezský kraj, Czech Republic I.B.C. Praha spol. s r.o. Full time

I.B.C. Praha spol. s r.o. je zkušený dodavatel průmyslových armatur na tuzemský i zahraniční trh. Naše společnost nabízí široké portfolio produktů pro různé odvětví, včetně energetiky, chemického průmyslu a vodního hospodářství.

Pracovní náplň:

  • obsluha CNC soustruhu nebo CNC frézce
  • kusová i malosériová výroba, příprava nástrojů a nářadí, práce s měřidly
  • úzká spolupráce s oddělením výroby, kvality

Požadavky:

  • SOU/SŠ v oboru obráběč kovů
  • zručnost, flexibilita
  • znalost technické dokumentace a čtení výkresů
  • praxe na CNC stroji se systémem Heidenhain, Fanuc výhodou
  • praxe v oboru min. 2 roky
  • zodpovědnost, samostatnost
  • Místo výkonu práce je středisko OSTRAVA

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • odborné zaškolení
  • příspěvek na stravné ve mzdě
  • možnost osobního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené

Benefity:

  • Stravenkový paušál
  • Dovolená 5 týdnů

  • Obráběč kovů

    4 weeks ago

    Obráběč kovů - Soustružník/FrézařI.B.C. PRAHA spol. s r. o. je zkušený dodavatel průmyslových armatur na tuzemském i zahraničním trhu. Naše společnost nabízí široké portfolio produktů a služeb v oblasti zpracování ropy a plynu, klasické i jaderné energetiky, vodního a tepelného hospodářství a chemického průmyslu.Pracovní...

  • CNC operátor

    4 weeks ago

    Ostrava, Moravskoslezský kraj, Czech Republic Kasea CZ, s.r.o. Full time

    Práce v rodinné společnostiMáme pro Vás jedinečnou příležitost pracovat v rodinné společnosti Kasea CZ, s.r.o. v Ostravě - Mariánské Hory.Do našeho týmu hledáme CNC operátora/-ku pro práci se dřevem.O naší společnostiKasea CZ, s.r.o. je rodinná společnost zabývající se projektováním a výstavbou dřevo-kovo nábytku.Co Vás...

    4 months ago

    Ostrava, Czech Republic I.B.C. Praha spol. s r.o. Full time

    I.B.C. PRAHA spol. s r. o. vznikla v roce 1994 vydělením obchodní a servisní činnosti z I.B.C. spol. s r. o. Krnov, která byla založena jako nástupce privatizovaného závodu Armaturka Krnov, jenž byl součástí koncernu Sigma. Již více jak 25 let vyrábí a dodává široké portfolio průmyslových armatur, a to tuzemským a z větší části...