Koordinátor pokladny a administrativy

1 week ago

Hradec Králové, Královéhradecký kraj, Czech Republic Möbelix Full time
Popis pozice

Jsi organizovaný/á a rád/a pracuješ v dynamickém prostředí, kde se setkáváš s lidmi? Připoj se k našemu týmu jako vedoucí pokladní a administrativní asistent. Tvoje pracovní místo bude centrem informací, kde se budeš podílet na různých administrativních úkolech a komunikaci s kolegy, dodavateli a zákazníky.

CO TĚ ČEKÁ?

Rozmanitost práce: Tvoje úkoly nebudou pouze za počítačem, ale také na pokladně, kde budeš v kontaktu se zákazníky a dodavateli. Často budeš konzultovat záležitosti s kolegy z prodejny a skladu.

Proaktivní přístup: Budeš aktivně zajišťovat podporu pro prodejnu a ochotně pomáhat svým kolegům.

Zodpovědnost: Na starosti budeš mít pokladny a trezor, stejně jako přípravu podkladů pro mzdy.

Komunikační dovednosti: Základní znalost němčiny je vítaná, ale vše potřebné se naučíš.

Organizace práce: Práci si budeš moci plánovat podle svých potřeb. Dvakrát měsíčně se očekává směna o víkendu, ale můžeš si vzít volno v týdnu.

Požadavky

CO OČEKÁVÁME?

Komunikativnost: Rád/a jednáš s lidmi a máš týmového ducha.

Schopnost učení: Rychle se učíš novým věcem.

Spolehlivost: Zodpovědnost je pro tebe samozřejmostí.

PC dovednosti: Ovládáš práci s počítačem na běžné úrovni, nehledáme specialistu.

Samostatnost: Dokážeš si najít potřebné informace a propojit je v souvislostech.

Smysl pro humor: Tvoje pozitivní naladění je vítané.

Nabídka

CO TI NABÍZÍME?

Stabilní zaměstnání: Práce ve společnosti, která je odolná vůči výkyvům.

Možnost odměn: Dobré výkony budou oceněny, možnost zapojení do provizního systému.

Férové pracovní prostředí: V Möbelix si ceníme vzájemné podpory a kolegiality.

Kariérní růst: U nás máš možnost profesního postupu.

Školení: Propracovaný systém školení pro rozvoj tvých dovedností.

Zaměstnanecké benefity: Stravenky, slevy na produkty, slevy na tankování a tarify na volání.

Firemní auto: Možnost využití firemního vozidla pro převoz.

Odměny: Jubilejní odměny a odměny za doporučení nového kolegy.

Káva a ovoce: Káva zdarma a ovoce o víkendech.

V Möbelix klademe důraz na rozmanitost, spravedlnost a rovné příležitosti. Vítáme lidi všech pohlaví, věku a náboženství.

  • Hradec Králové, Královéhradecký kraj, Czech Republic Ivan Jadrný Full time

    Informace o poziciJsme Douč, společnost, která nabízí profesionální doučování pro studenty ZŠ, SŠ i VŠ. Hledáme zkušeného koordinátora/ku doučování, který bude zodpovědný za plánování a organizaci doučování.Úkoly a povinnostiPlánování a organizace doučováníPodpora prezenčního doučování na učebněKomunikace s rodiči...

  • Práce ve skladu

    6 days ago

    Hradec Králové, Královéhradecký kraj, Czech Republic Manuvia, a. s., organizační složka Full time

    Nabídky práceManuvia, a. s., organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici skladníka.Co nabízí zaměstnavatel?Mzdy až 32 000 KčUbytování zajištěnoSvozy z ubytování zajištěnyPříplatky a odměny až 4 000 KčZálohy ze mzdy každý týdenDovolená 5 týdnůZvýhodněné mobilní tarifyKoordinátor denně k dispoziciNástup...

  • Práce skladníka

    4 days ago

    Náplň práceNa této pozici budete zodpovědní za nakládání a vykládání zboží, stejně jako za obsluhu skeneru. Místo výkonu práce je v Pardubicích.Co od Vás očekávámeJakákoliv zkušenost ze skladu je pro nás důležitá. Ochota pracovat na 3 směny (ranní, odpolední, noční) je také požadována. Přiložení životopisu k reakci je...