Nutriční kouč

3 weeks ago

Cheb, Karlovarský kraj, Czech Republic Nikola Simonová Full time
O naší společnosti

Nikola Simonová je společnost, která se zaměřuje na zdravý životní styl a nabízí služby v oblasti výživy a fitness.

Naší cílem je pomáhat lidem cítit se lépe a zdravěji prostřednictvím našich služeb.

Náplň práce:
  • Výživové konzultace s klienty.
  • Tvorba jídelníčků s funkčními potravinami (včetně potravinových doplňků).
  • Průběžné vedení klientů a jejich kontrola.
  • Správa sociálních sítí (Instagram/TikTok).
  • Neustálé vzdělávání a osobní rozvoj.
Co od Vás očekáváme:
  • Nadšení pro zdravý životní styl (praxe není nutná).
  • Chuť tvořit na sociálních sítich nebo jednat osobně.
  • Příjemné vystupování a spolehlivost.
  • Věk 18+ let.
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Časovou flexibilitu – vhodné pro studenty, maminky na mateřské nebo jako přivýdělek.
  • Odborné zaškolení zdarma.
  • Možnost ovlivnit svůj výdělek.
  • Benefity (dovolené, dárky atd.).

  • Nutriční kouč

    7 days ago

    O naší společnostiNáš tým je zaměřen na zdravý životní styl a hledáme nadšené lidi, kteří se chtějí podílet na naší misi.Jmenuji se Nikola Simonová a jsem výživová poradkyně a fitness instruktorka. Má zkušenosti s výživovými konzultacemi a tvorbou jídelníčků s funkčními potravinami.Co nabízímeNadšení pro zdravý...

  • Nutriční Kouč

    1 month ago

    Cheb, Czech Republic Nikola Simonová Full time

    O násStaňte se součástí týmu zaměřeného na zdravý životní styl!Jmenuji se Nikola Simonová, jsem výživová poradkyně a fitness instruktorka. Pomohla jsem více než stovce spokojených klientů cítit se lépe a zdravěji. Teď hledám nadšené lidi do svého týmu!Náplň práce:Výživové konzultace s klienty.Tvorba jídelníčků s...