Ochránce parkoviště

1 week ago

Brno, South Moravian, Czech Republic OLMAN SERVICE s. r. o. Full time
Hlavní náplň práce

Naším cílem je zajistit bezpečný a pohodlný pobyt návštěvníků areálu BVV. K tomu potřebujeme zkušené a spolehlivé ochránce, kteří budou schopni efektivně monitorovat parkoviště a ochránit naše objekty před neoprávněným přístupem.

Žádáme
  • Praxe v oblasti ostrahy objektů
  • Zkušenosti s monitorováním a hlídáním
  • Trestní bezúhonnost
Co nabízíme

OLMAN SERVICE s. r. o. nabízí zajímavou pracovní příležitost pro ty, kteří chtějí pracovat v dynamickém prostředí a přispět k bezpečnosti našich návštěvníků.

  • Brno, South Moravian, Czech Republic OLMAN SERVICE s. r. o. Full time

    Hlavní náplň práceNaším cílem je zajistit bezpečný a pohodlný pobyt návštěvníků areálu BVV. K tomu potřebujeme zkušené a spolehlivé ochránce, kteří budou schopni efektivně monitorovat parkoviště a ochránit naše objekty před neoprávněným přístupem.ŽádámePraxe v oblasti ostrahy objektůZkušenosti s monitorováním a...

    Hlavní náplň práceNaším cílem je zajistit bezpečný a pohodlný pobyt návštěvníků areálu BVV. K tomu potřebujeme zkušené a spolehlivé zaměstnance, kteří budou moci zajistit ostrahu parkoviště a areálu.ŽádámePracovníky s trestní bezúhonnostíPracovníky s praxí v oblasti ostrahy objektůCo nabízímeNaší společností je OLMAN...

  • Ochránce objektů

    2 weeks ago

    Ochránce objektůNaším cílem je zajistit bezpečný a pohodlný pobyt návštěvníků areálu BVV. Hledáme zkušené ochránce objektů, kteří budou schopni efektivně monitorovat parkoviště a ochránit naše objekty před neoprávněným přístupem.Žádáme o:Praxi s ostrahou objektůTrestní bezúhonnostNaší cílovou skupinou jsou zkušení...