Grantový specialista

3 days ago

Liberec, Liberecký kraj, Czech Republic PŘEDVÝBĚR s.r.o. Full time
Popis pozice

Naše společnost PŘEDVÝBĚR s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Grantový specialista - Vědec.

Náplň práce:

  • Budete spolupracovat s Oddělením grantové podpory na vyhledávání vhodné grantové příležitosti a projektových partnerů.
  • Koordinujete a vézete projektové týmy během přípravy a realizace projektů.
  • Pracujete na přípravě a realizaci zakázek smluvního výzkumu.
  • Účastníte se stávajících projektů a zakázek v úzké spolupráci s komerčními i akademickými partnery.

Požadujeme:

  • Ukončené doktorské studium (Ph.D., CSc. nebo ekvivalent) přírodovědného, technologického nebo materiálového směru.
  • Dlouhodobou vědecko-výzkumnou praxi.
  • Zkušenosti s přípravou a vedením vědecko-výzkumných projektů.
  • ZNALOST ČESKÉHO A ANGLICKÉHO JAZYKA MINIMÁLNĚ NA ÚROVNI C1.
  • Vysokou míru invence a kreativity.

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, v návaznosti na úspěšnost v přípravě a realizaci projektů.
  • Ke sjednané mzdě možnost příplatku nebo výkonnostní odměny.
  • Práci v laboratořích se špičkovým přístrojovým zázemím.
  • 6 týdnů dovolené.
  • Pružnou pracovní dobu, s možností částečné práce z domova.
  • Možnost využívat pro Vaše dětský koutek pro děti batolecího věku a příměstské tábory.
  • Ubytování v blízkosti pracoviště v univerzitních ubytovacích kapacitách.
  • Multisport kartu, sportování zdarma na sportovištích TUL.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Nejrůznější teambuildingové a společenské akce.

Společnost PŘEDVÝBĚR s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

PŘEDVÝBĚR s.r.o.

Benefity
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na volný čas
  • Možnost home office
  • Firemní akce

  • Liberec, Liberecký kraj, Czech Republic Technická univerzita v Liberci Full time

    Popis poziceOddělení nanochemie Technické univerzity v Liberci hledá zkušeného/ou vědce/kyni, který/á bude připravovat a řešit nové vědecko-výzkumné projekty.Úkoly a odpovědnostibudete ve spolupráci s Oddělením grantové podpory vyhledávat vhodné grantové příležitosti a projektové partnerybudete koordinovat a vést projektové...

  • Grantový specialista

    2 weeks ago

    Liberec, Czech Republic PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. Full time

    Pro našeho klienta, univerzitu v Libereckém kraji, hledáme vhodného kandidáta na pozici Grantový specialista. Náplň práce:* budete ve spolupráci s Oddělením grantové podpory vyhledávat vhodné grantové příležitosti a projektové partnery* budete koordinovat a vést projektové týmy během přípravy a realizace projektů – vybudujete si...