Elektryk/ Elektromonter

1 week ago

Opole, Opole Voivodeship, Czech Republic Paretti Sp. z o.o. Sp.k. Full time
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego elektryka/elekromontera, który będzie odpowiedzialny za naprawy wagonów i lokomotyw. Do obowiązków należy układanie wiązek elektrycznych według schematu-rys. technicznego.

Wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych;
  • Chęć do pracy;
Oferta
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę;
  • Praca na jedną zmianę od poniedziałku do piątku;
  • Wynagrodzenie od 22 do 28 zł netto;
  • Możliwość wyrobienia uprawnień SEP na koszt pracodawcy;
  • Zapewniony posiłek podczas pracy;
  • Możliwość pracy w Opolu, Opocznie;

  • Opole, Czech Republic Paretti Sp. z o.o. Sp.k. Full time

    Doświadczenie na podobnym stanowisku; Umiejętność czytania rysunków technicznych; Chęć do pracy; PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie...