Koordynator ds. Mediów Społecznościowych @ Bambiboo

2 days ago

Łódź, Łódź Voivodeship, Czech Republic Bambiboo Full time
Stanowisko

Poszukujemy doświadczonego Koordynatora ds. Mediów Społecznościowych, który będzie odpowiedzialny za planowanie, współtworzenie i nadzór nad akcjami marketingowymi i promocyjnymi w oparciu o trendy i aktywizację odbiorców.

Oczekiwania
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 1 rok
  • Umiejętność komunikacji w mediach społecznościowych i tworzenia wartościowych, angażujących i przykuwających wzrok treści
  • Osobowość komunikatywna, lubiąca pracę z ludźmi
  • Znakomita organizacja pracy i odpowiedzialność za jej efekty
  • Kreatywność, samodzielność i inicjatywa w eksplorowaniu nowych rozwiązań
  • Terminowość i kultura w komunikacji
  • Poczucie estetyki i wyczucie trendów
  • Umiejętność pracy z programami Excel i Power Point oraz Canva
Oferta
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia: 3500 - 4500 PLN netto
  • Praca hybrydowa - min. 3 dni w tygodniu w biurze, pozostałe 2 dni dowolnie
  • Stanowisko z realnym wpływem na rozwój marki
  • Budżet edukacyjny rocznie w wysokości 2000 zł
  • Powitalny pakiet produktów i zniżka pracownicza na produkty Bambiboo w wysokości 40%
  • Praca w najmilszym i najbardziej wspierającym zespole
Obowiązki
  • Planowanie i współtworzenie akcji marketingowych i promocyjnych
  • Analiza skuteczności zrealizowanych działań i przygotowanie raportów
  • Współpraca z agencjami reklamowymi i studiami graficznymi
  • Przygotowywanie rekomendacji i implementacja działań na podstawie danych rynkowych
  • Współtworzenie komunikacji marki i produktowej
  • Analizowanie efektów prowadzonych działań i raportowanie

  • Łódź, Czech Republic Bambiboo Full time

    Masz minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku Rozumiesz  na czym to polega komunikacja w SM i jakie treści są wartościowe, angażujące i przykuwające wzrok. Jesteś osobą komunikatywną, lubisz pracę z ludźmi Masz znakomitą organizację pracy, bierzesz odpowiedzialność za jej efekty Jesteś osobą kreatywną, samodzielną i...