Stavební asistent

1 week ago

Brno, South Moravian, Czech Republic Skanska a.s. Full time
Pracovní pozice Asistent na stavbě

V rámci naší společnosti Skanska a.s. hledáme nového kolegu pro oblast Jihomoravský kraj na pracovní pozici Asistent na stavbě.

O naší společnosti

Závod Inženýrské stavitelství Morava se zabývá výstavbou a rekonstrukcí silnic, dálnic, rychlostních nebo městských komunikací a dalších projektů.

Co nabízíme
  • Zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc
  • Firemní telefon a automobil k soukromým účelům
  • Denní příspěvek na stravné ve výši 95 Kč za odpracovanou směnu
  • Příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, dlouhodobý investiční produkt nebo pojištění dlouhodobé péče až 1.200 Kč
  • Příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity
  • Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
  • Zaměstnanecký akciový program Seop
  • Slevy na firemní produkty, příspěvek na Multisport kartu, zlevněné volání a další zvýhodněné nabídky partnerů
Co od vás očekáváme
  • Úzká spolupráce se stavbyvedoucím, mistry a přípraváři
  • Organizační a administrativní úkony spojené s přípravou staveb
  • Zabezpečení a koordinace práce subdodavatelů a dodávek materiálu
  • Zabezpečování dodržování technologických předpisů a norem, -pracovně-právních předpisů včetně bezpečnosti práce
Vaše kvalifikace
  • Vystudoval/a SŠ stavební (zaměření na dopravní stavitelství výhodou)
  • Orientujete se ve čtení stavebních výkresů
  • Máte zájem o stavebnictví a chuť učit se nové věci
  • Máte organizační a komunikační dovednosti
  • Vlastníte řidičský průkaz sk. B

  • Asistent na stavbě

    1 week ago

    Brno, Czech Republic Skanska a.s. Full time

    Informace Připojte se k nám a začněte svou kariéru ve stavebnictví s námi!Závod Inženýrské stavitelství Morava zabývající se výstavbou a rekonstrukcí silnic, dálnic, rychlostních nebo městských komunikací a dalších projektů hledá nového kolegu (m/ž) pro oblast Jihomoravský kraj na pracovní pozici Asistent na stavbě.V rámci...

  • Obchodní zástupce

    2 weeks ago

    Brno, Czech Republic ADSESA Staff CONSULTING s.r.o. Full time

    Náplň práce:Péče o stávající zákazníky a rozvíjení obchodních vztahů s nimi, získávání nových zákazníků ve svěřeném regionuSamostatné vedení obchodních jednání se zákazníky, realizačními firmami a stavebními firmami, řemeslníkyVytváření nabídek a poskytování obchodní a technické podpory svým...