Kuchařský zástupce

1 week ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic ARAMARK, s.r.o. Full time
Co Vás čeká na této pozici?
  • Pracovní doba: 05:30 - 14:00
  • Spolupráce s šéfkuchařem při vedení týmu o 10 zaměstnancích
  • Příprava a vaření čtyř hlavních jídel, minutek a teplého bufetu
  • Práce v moderně zrekonstruované restauraci s kvalitním zázemím kuchyně
  • Vaření mezinárodní kuchyně s důrazem na kvalitu a prezentaci
Co byste měli mít pro tuto pozici?
  • Minimálně 4 roky praxe na obdobné pozici
Benefity, které nabízíme:
  • Výplata vždy 5. den v měsíci přímo na vašem účtu
  • Obědy za zvýhodněnou cenu 30 Kč
  • 20 dní dovolené + 2 dny volna na relaxaci + 1 den volna k narozeninám
  • Možnost účastnit se certifikovaných kurzů Kulinářského umění a prestižních kuchařských soutěží
  • Multisport karta - zvýhodněný vstup na sportoviště po celé republice
  • Finanční odměny za doporučení nových kolegů a za nadstandardní pracovní výkony
  • Zvýhodněné tarify u O2 a mnoho slev u dalších partnerů

  • Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Czech Food Management s.r.o. Full time

    Šéfkuchař (m/ž) - Náplň práceVedeme hledání šéfkuchaře/šéfkuchařky, který/á bude zodpovědný za vedení a koordinaci kuchyňského týmu. Hledáme někoho, kdo bude schopný vytvořit a inovovat menu v souladu s aktuálními trendy a požadavky zákazníků.Co od Vás očekáváme:Praxe na pozici šéfkuchaře nebo zástupce šéfkuchaře...