Restauratní manažer

2 weeks ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic ManpowerGroup s.r.o. Full time
Pozice: Provozní manažer restaurace

Máte rádi gastronomii a máte organizační schopnosti? Chcete se připojit k našemu týmu a posunout gastronomický svět na další úroveň?

Popis pozice:
  • Organizujte směny a zajistěte hladký chod restaurace
  • Staráte se o pohodu týmu a jejich rozvoj
  • Připravujte podklady pro mzdy a bonusy
  • Tvořte recepty pro nápoje a menu
  • Kontrolujte kvalitu jídla a pití
  • V případě potřeby zaskakovat na baru a na place
  • Organizujte eventy a catering
  • Jednejte s dodavateli a náborujte nové zaměstnance
Profil kandidáta:
  • Zkušenosti v gastronomii, na manažerské pozici
  • Organizovanost, samostatnost a smysl pro detail
  • Nadšení pro nové trendy v gastronomii
  • Komunikativnost a zodpovědnost
  • Anglický jazyk alespoň na úrovni B2
  • Flexibilitu a kreativitu
  • ŘP sk. B výhodou
  • Zkušenosti s výběrovou kávou výhodou
Nabízíme:
  • Platové ohodnocení dle zkušeností
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na fyzioterapii
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Slevy na jídlo a pití v rámci podniků vlastněných zaměstnavatelem
  • Finanční odměny
  • Flexibilní pracovní čas
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba

  • Restauratní manažer

    4 weeks ago

    PoziceJsme hledáme zkušeného manažera gastronomie, který bude zodpovědný za organizaci a chod naší restaurace. ÚkolyOrganizovat směny a zajistit hladký chod restauraceStarat se o pohodu a rozvoj týmuPřipravovat podklady pro mzdy a bonusyTvořit recepty pro nápoje a menuKontrolovat kvalitu jídla a pitíV případě potřeby zaskakovat na baru...