Asistent/Spolupracovník

7 days ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic ASPIRA Recruitment s.r.o. Full time
Pozice: Pochůzkář/Asistent

Mezinárodní společnost ASPIRA Recruitment s.r.o. hledá kandidáta/-ku na pozici Pochůzkář/Asistent.

O naší společnosti

Naší společností je významná advokátní kancelář sídlící v Praze Karlíně.

Co budete dělat
  • Pochůzky po úřadech – soudy, notáři, podatelny, klienti, pošta
  • Podpora personálu advokátní kanceláře
  • Občasná práce v Excelu
  • V případě menší pracovní vytíženosti možnost asistence ve finančním/marketingovém/IT oddělení (dle zájmu a zaměření svého studia)
  • Drobné manuální práce – stěhování, přenášení šanonů do archivu
Co od vás očekáváme
  • Pokročilou znalost AJ
  • Rodilý mluvčí v Čj
  • Znalost práce v Excelu – základy
  • Spolehlivost, samostatnost, profesionální vystupování a pozitivní přístup k práci
Co vám nabízíme
  • Pracovní doba 20h týdně - part tim (druhý part time kolega, se kterým je pozice sdílena)
  • Zázemí významné mezinárodní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí v lokalitě Praha Karlín
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (pc, mobil, stravenky, multisport kartu)
  • Pravidelné vzdělávání a firemní školení