Elektro údržbář

3 weeks ago

Most, Ústecký kraj, Czech Republic Advantage Consulting, s.r.o. Full time
O naší společnosti

Advantage Consulting, s.r.o. je stabilní společnost, která hledá zkušené elektro údržbáře. Pokud máte praxi v oboru elektro a platnou vyhlášku, jste na správném místě.

Náplň práce:

Seřizování a oprava strojů a zařízení
* Průběžné zlepšování systému údržby
* Odstraňování závad
* Plánování údržby elektro zařízení

Co od Vás očekáváme:

SŠ v oboru elektro
* Platnou vyhlášku č.50§6
* Praxi v oboru minimálně 2 roky
* Flexibilitu a proaktivní přístup
* Ochotu pracovat na směny

Co Vám můžeme nabídnout:

Zázemí stabilní společnosti
* Prémie
* 25 dní dovolené
* Příspěvek na stravování
* Nástup IHNED

  • Elektro údržbář

    1 week ago

    Most, Ústecký kraj, Czech Republic Advantage Consulting, s.r.o. - Brno Full time

    Pracovní pozice: Elektro údržbářAdvantage Consulting, s.r.o. - Brno hledá nového kolegu na pozici Elektro údržbář. Pokud máte zkušenosti v oboru elektro a elektro vyhlášku §6, je tato pozice pro vás.Co nabízíme:25 dní dovolenéBonusy/prémie13. platPříspěvek na stravováníFiremní akcePřátelské prostředíPodmínky:Nástup možný...

  • Most, Ústecký kraj, Czech Republic Advantage Consulting, s.r.o. Full time

    O společnostiJsme stabilní firma, která hledá zkušeného odborníka v oblasti elektro údržby. Pokud máte platnou elektro vyhlášku a praxi v oboru, mohli byste být ideálním kandidátem na pozici ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ.Náplň práce:Vaší hlavní náplní bude:* Seřizování a opravy strojů a zařízení* Průběžné zlepšování údržbových...