Traktorista - ošetřovatel skotu

4 weeks ago

Skuhrov nad Bělou, Královéhradecký kraj, Czech Republic FARMA BROCNÁ s.r.o. Full time
Práce na farmě

Přijmeme traktoristu - ošetřovatele skotu na středisku Hraštice pro Farmu Brocná s.r.o.

Farma Brocná s.r.o. hospodaří od roku 1994 na cca 600 ha v okrese Rychnov nad Kněžnou. Zabývá se výrobou objemných krmiv pro skot a BPS a chová dojný skot.

Pracovní náplň
  • Práce s traktorem a krmným vozem
  • Traktor a zastýlací vůz na slámu a práce s manipulátorem
  • Vyhrnování hnoje
Požadavky
  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
  • Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T
Benefity
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál

Pracovní doba dle směny od 6,00 do 15,00 včetně sobot a nedělí s možností prostřídání.

  • Skuhrov nad Bělou, Královéhradecký kraj, Czech Republic FARMA BROCNÁ s.r.o. Full time

    Požadavky na pozici traktoristyFarma Brocná s.r.o. hledá zkušeného traktoristu - ošetřovatele skotu pro své středisko Hraštice.Pracovní náplň:řidičský průkaz skupiny Tpráce s traktorem a krmným vozemtraktor a zastýlací vůz na slámu a práce s manipulátoremvyhrnování hnojePožadujeme:řidičský průkaz skupiny TNabízíme:práce v...

    Pozice ošetřovatel/ka skotuFarma Brocná s.r.o. hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici ošetřovatel/ka skotu (dojič/ka) v přátelském kolektivu a příjemném venkovském prostředí.NabídkyAtraktivní finanční ohodnocení a systém odměnZajímavé zaměstnanecké benefityPožadavkyZodpovědný přístup k práci a kladný vztah ke...