Operátor zákaznické podpory

4 weeks ago

Ústí nad Labem, Ústecký kraj, Czech Republic ManpowerGroup s.r.o. Full time
Popis pozice

Jsme hledáme zkušené a motivované zákaznické operátory, kteří budou schopni poskytovat výjimečné zákaznické zkušenosti našim klientům. Pokud máte rádi komunikaci, jste samostatní a máte chuť se učit nové věci, je tato pozice pro vás.

Úkoly a povinnosti
  • Poskytovat zákaznické podporu našim klientům prostřednictvím telefonu
  • Doporučovat další produkty a služby našim spokojeným zákazníkům
  • Administrativa spojená s klienty a jejich portfoliem
Žádáme
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Telefonování vám nedělá problém
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Chuť rychle se učit nové věci
Nabízíme
  • Nepotrpíme si na dress code, přijďte klidně v džínech a tričku
  • Samozřejmostí je káva a čaj po celý den
  • Dbáme na odpočinek a proto máte 25 dnů dovolené a k tomu 2 sick days
  • Stravenkový paušál
  • Multisport karta
  • Zvýhodněné produkty od AirBank
  • Firemní akce, teambuildingy, relax zóna s fotbálkem apod., u nás si najdete to své
  • Osobní rozvoj ve znalosti pojistných trhů v Čechách
  • Práci, jejíž výsledky budou rychle vidět
  • Hlavní pracovní poměr
  • Po zaučení možnost práce z domova
  • Kvalitní zaškolení
Požadované jazyky
  • Čeština

  • Ústí nad Labem, Ústecký kraj, Czech Republic JOB LEADER EUROPE s.r.o. Full time

    **O nás**JOB LEADER EUROPE s.r.o. je společnost, která se specializuje na výrobu žáruvzdorných výrobků pro vysoké teploty. Naší cílem je poskytovat kvalitní produkty a služby našim zákazníkům.**Náplň práce**Jsme hledáme zkušeného zákaznického specialistu, který bude zodpovědný za poskytování nejlepší možné podpory našim...